Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ — це завжди важлива, щиросердна та позитивна подія у нашому ліцеї.
Сьогодні вперше ярмаркували наймолодші учні — першокласники! Це було неперевершено! Спільна мета об'єднала учнів, батьків, педагогів і першачки заробили 16950 гривень!
Дякуємо за ВАШ внесок у ПЕРЕМОГУ! Спасибі кожному і кожній, хто підтримав ініціативу та долучився до благодійного ярмарку. Тільки разом ми зможемо протистояти ворогові та вистояти в цій війні! Слава Україні!