світло

тепло

вода

підтримка
У міському управлінні освіти і науки працює гаряча телефонна лінія. За потреби звертайтесь щоп'ятниці з 9.00 до 10.00 за телефоном (03849) 5-15-07. Урядова «гаряча лінія» з питань протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству щодо дітей 15-47. Інспектор ювенальної превенції Придруга Петро Омелянович, тел. 0681004892.

Привітання із Днем вчителя

День Учителя дарований щедрою осінню в знак великої пошани усім педагогам. Цей день, осяяний сотнями щирих усмішок вдячних учнів, належать Вам, дорогі вчителі!

Вітання з Новим роком від учнів 2-А класу

З прийдешнім Новим роком вітають учні 2-А класу. Мріймо разом з нашими дітьми: про МИР, ПЕРЕМОГУ, ЛЮБОВ, ДОБРО, РАДІСТЬ, УСПІХИ, ЗДОРОВ'Я, ПРОЦВІТАННЯ І ЩАСТЯ!!! Віримо, що усі побажання другокласників здійсняться!!!

Свято Останнього дзвоника

Запрошуємо колектив НВК №14 на урочистості в онлайн-форматі з нагоди Останнього дзвоника. Бажаємо гарного перегляду!

Як дзвенять сніжинки

«Читання — це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе». (Василь Сухомлинський). До Всеукраїнської мережевої бібліотечної акції «Читаємо казки В. О. Сухомлинського» долучилась учениця 4-Б класу НВК №14 Злата Волошина. Читачка шкільної бібліотеки запрошує у казку «Як дзвенять сніжинки».

Вітаємо учнів 2-В класу

Вітаємо учнів 2-В класу (класовод Владишевська С.В.) — переможців розіграшу в рамках шкільної дистанційної олімпіади «Всеосвіта — Осінь 2021». Про свої враження від олімпіади хлопчики та дівчатка діляться у своєму відгуку.

Патріотичний флешмоб "Слава рідній землі!"

Сьогодні, у День Покрови Святої Богородиці, День українського козацтва, День захисників та захисниць України, учні 4-Б класу (класовод Хоміч Н.О.) щиросердно вітають усіх українців зі святом та представляють патріотичний флешмоб "Слава рідній землі!"

Наша адреса

32300 Хмельницька обл.,

м. Кам’янець-Подільський,

вул. Героїв Небесної Сотні, 17

E-mail та телефон

kp.nvk14@gmail.com

school14_2007@ukr.net

(03849) 5-14-16 (молодша школа)

(03849) 5-14-26 (старша школа)

Наш хостинг-провайдер