світло

тепло

вода

підтримка
У міському управлінні освіти і науки працює гаряча телефонна лінія. За потреби звертайтесь щоп'ятниці з 9.00 до 10.00 за телефоном (03849) 5-15-07. Урядова «гаряча лінія» з питань протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству щодо дітей 15-47. Інспектор ювенальної превенції Придруга Петро Омелянович, тел. 0681004892.

Навчання батьків на користь дітей

Сім'я і школа — партнери в успішному вихованні дітей

8 лютого – відбулась відверта розмова тренера програми  «Родинна твердиня» Островської  М.Й. з родинами учнів 2-Б класу (класовод Мельничук В.С.) «Як підготувати дитину до дорослого життя?»

На цьому занятті батьки багато  і активно працювали у групах та методом  «Мозкового штурму».

Навчаємось всією шкільною родиною

Виховання дитини починається від її народження. Якою вона виросте, значною мірою залежить від батьків. Мами та татусі в родині мають виконувати функції педагогів. Приємно, що батьки нашої школи прагнуть навчатись і в цьому їм допомагає тренер програми «Родинна твердиня» Островська Марія Йосипівна,  вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, яка провела цікаві зустрічі зі сім’ями учнів 2-Б класу (класовод В.С.Мельничук).

Шановні батьки!

Шановні батьки!

Ми пропонуємо Вашій увазі сторінку, яка зроблена спеціально для Вас. Вона так і називається "Батькам".

Отже - Ласкаво просимо!

Якщо Ви зайшли на наш сайт в перший раз, то радимо почати знайомство з Меню сайту. Воно дає наочне уявлення про структуру сайту і про великий обсяг інформації, розміщеної на його сторінках. Ви без проблем можете знайти потрібну сторінку сайту.

Інформація для батьків майбутніх першокласників

«Бути готовим до школи – не означає уміти читати, писати і рахувати.

Бути готовим до школи – означає бути готовим усього цього навчитися».

Л. А. Венгер, дитячий психолог.

НВК №14 З ЗАДОВОЛЕННЯМ:

- зустрічає кожну дитину у своїх стінах;

- створює умови для розвитку особистості шестирічного малюка, надає йому допомогу і підтримку у випадку ускладнення в навчанні і спілкуванні з товаришами;

- проводить консультативну і просвітницьку роботу з батьками першокласників, спрямовану на ознайомлення дорослих  з основними завданнями і труднощами первинної адаптації, методикою спілкування і допомоги дітям.

Наше завдання —

пробудити, полегшити, розвивати внутрішні сили малюка, створити позитивний емоційний клімат в групі однолітків, в якій дитина розкриється, розквітне, як особистість.

Спільне звернення міністерств до батьків

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ МІНІСТЕРСТВ ДО БАТЬКІВ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

За 2012 рік в Україні виникло більше 71 тисячі пожеж, під час яких загинуло 87 дітей, 143 отримали травми та опіки.

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому - батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

Наша адреса

32300 Хмельницька обл.,

м. Кам’янець-Подільський,

вул. Героїв Небесної Сотні, 17

E-mail та телефон

kp.nvk14@gmail.com

school14_2007@ukr.net

(03849) 5-14-16 (молодша школа)

(03849) 5-14-26 (старша школа)

Наш хостинг-провайдер