Ми не уявляємо нашого столу без запашного хліба. Скільки ж чудових слів про хліб зберігає народ у своїй скарбниці — усній народній творчості: «Хліб — усьому голова», «Хліб — народне добро», «Ціна хлібу — життя».
Як народжується хліб сьогодні? Відповідь на це запитання шукали учні 4-Б класу з вчителями Гвоздій Іриною Олегівною та Снігуром Сергієм Борисовичем на хлібокомбінаті «Ванат». З гарним настроєм та сильним бажанням посмакувати запашними виробами діти поспішили до цеху.
Школярів чекала захоплююча екскурсія по хлібозаводу, де діти мали можливість побачити весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. На добру згадку про поїздку на хлібозавод учні отримали смачні подарунки і сувеніри, а також чи не найбільш цінний подарунок — незабутні знання та враження! І все це завдяки доброзичливому персоналу хлібокомбінату та особисто пані Ользі!