Напередодні Дня фізичної культури і спорту України у навчальному закладі проходили рухливі перерви «Рух – це здорово!» (учитель фізичної культури Снігур С.Б.), адже фізична активність є дитячою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та міцного здоров'я.
Дякуємо шестикласницям Одайник Єлизаветі та Лішин Марії за проведення креативної розминки для учнів 2-3 класів. Наші школярики доводять, що бажання бути здоровим та сильним завжди переможе лінь та обставини. Приєднуйтесь!!!!