Першовересень пахне айстрами, чорнобривцями, гладіолусами... та розпочинається теплими зустрічами, дитячим сміхом та неймовірними емоціями.
Важливими в цей день є Перші уроки, під час яких учні та педагоги говорили про нашу неньку-Україну, мріяли про мир та перемогу, дякували захисникам та захисницям за можливість прийти у школу, навчались дбати про своє ментальне здоров'я, а ще насолоджувались спілкуванням та будували плани на майбутнє. Хай усі мрії обов'язково здійсняться!