Друзі! День 1 вересня завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усій нашій ліцейній родині мирного неба, щасливих і радісних світанків, світлих надій та здійснення мрій! А найщиріша і найзаповітніша мрія у нас усіх одна єдина: щоб переможний мир прийшов у рідну Україну!