Сьогодні наш ліцей став центром важливої події для освітньої спільноти громади! У межах робочої зустрічі з керівництвом Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка було підписано договір про офіційну співпрацю.
Директор ліцею Олександр Гордійчук та проректори ХОІППО Ігор Гіджеліцький та Віталій Галатир заклали фундамент для нових можливостей:
✔️ розвитку науково-методичного супроводу освітнього процесу;
✔️ підвищення професійної майстерності педагогів;
✔️ апробації та впровадження сучасних освітніх технологій і практик;
✔️ реалізації спільних освітніх проєктів у межах концепції Нової української школи.
Під час зустрічі представники Інституту ознайомилися з освітнім середовищем ліцею №14, відвідали навчальні кабінети, обговорили особливості організації освітнього процесу та перспективи подальшої співпраці.
🤝 Партнерство між Інститутом і ліцеєм №14 – це важливий крок до професійного зростання педагогів і впровадження інновацій задля успішного майбутнього учнів.





